Vanturi in caruta regala

preview4.jpg

Ce ciudata imi pare imaginea asta, parca ceva nu se potriveste. Cum de au incaput astia doi intr-o trasura? Cum de nu s-au rupt rotile? Oare este amuzant? Mie imi vine sa rad…

035.JPG044.JPG038.JPG

This entry was posted in not especially on topic and tagged , , . Bookmark the permalink.

4 Responses to Vanturi in caruta regala

1. john says:

bravo lui, a reusit ce altii nici macar n-au indraznit

2. cata says:

E fantastic cum, la 17 ani de la revolutie, mai sunt romani care se trezesc sa spuna… “bravo lui: ?!?!?!

3. iordan nicusor says:

“Cum de au incaput astia doi intr-o trasura?” Ce intrebare este asta? Cum au incaput cei trei intr-o trasura? Asta intrebare! Stiati ca translatorul lui Ceausescu aflat in trasura va detine peste ani o functie importanta in stat? Este vorba de Sergiu Celac, ministru de externe, 26 decembrie 1989 – 27 iunie 1990 si ambasador dupa aceea.

4. mirela says:

iar in timp ce regina isi pata un pic onoarea invitind un dictator comunist est-european in propria trasura si respectind protocolul cerut de causescu insusi, ion ratiu organiza un protest in fata hotelului in care era cazat odiosul. bineinteles ca politia britanica l-a retinut pe durata vizitei de stat si eliberat cu scuze la finalul ei. amara afacere, nu?