Fotografii nemaivăzute cu membrii Beatles, realizate de Ringo Starr

Se pare că Ringo Starr se ocupa și cu altceva în afară de a bate tobele în timpul concertelor Beatles: fotografia.

Vă prezentăm o colecție de imagini realizate de bateristul celei mai mari formații din lume, în anii ’60.

În fotografii apar John Lennon, Paul McCartney, George Harrison și Ringo Starr, surprinși în timpul turneului din Statele Unite, în timpul primeli lor vizite în India dar și din timpul ultimelor zile de dinainte ca formația să se despartă.

Sursa: Exposure Guide

This entry was posted in de pe net and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

One Response to Fotografii nemaivăzute cu membrii Beatles, realizate de Ringo Starr

1. andra says:

superb blogul acesta am urmarit postare cu postare si am realizat ca fotografiile vechi si de demult sunt adeavrata arta ba mai mult exact asa cum se numeste si site-ul dumneavoastra un muzeu,un muzeu al tuturor pozelor din anii de demult….foarte frumos ce pot sa spun decat ca merita un 10+ si ca voi revenii mereu pe acest blog ..fara cuvinte!!!